Ukraynada Eğitim Tıp Fakültesi

ukraynada tıp eğitimi

 

Ukrayna  Eğitim Tıp Fakültesi , Diş Hekimliği, Eczacılık ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerini okumaksa, Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ideallerinize çok yakınsınız. Ukraynada sınavsız, YÖK tanınırlığı olan bir üniversite eğitimi alabilir,  eylül ayında üniversiteli olabilirsiniz!

Gelecekte doktor , diş hekimi ya da eczacı olmak istiyor fakat sınav engelleri nedeniyle ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalıyorsanız size mükemmel bir teklifimiz var Ukraynada tıp eğitimini LYS  sınavında başarılı olmak zorunda olmaksızın alabilirsiniz. Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alarak idealinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan tüm desteği biz size veriyoruz! Dilerseniz hemen işlemlerinize başlayarak Eylül ayında Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık , Fizyoterapi ve Halk Sağlığı bölümlerinde eğitime başlayabilirsiniz.

 

Ukrayna'da Eğitimsi’nde Eğitim Aldığınızda Avantajlarınız nelerdir?

  1. İdeallerinize ulaşmak sizin elinize olacak. Sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir hayatı yaşamak zorunda değilsiniz.
  2. Uluslararası bir ortamda eğitim alıp, yaşayacak, İngilizcenizi aktif olarak kullanacaksınız.
  3. Şu andaki ile aynı hatta daha az para harcayarak Ukraynada eğitim almış olacaksınız.

 

Ukrayna'da Eğitimsi Tıp Fakültesi Ücretleri

 

Ukrayna Eğitim’nde Tıp fakültesi ücretleri 3800 – 5000 Dolar arasında değişmektedir.

Ukrayna’da  Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümleri de 3000 dolar civarındadır.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Denklik

 

Ukrayna Eğitim YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi aynı şekilde YÖK’ün tanıdığı fakülteler listesindedir.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları

 

Ukrayna Eğitim Tıp Fakültesi kayıt olmak için herhangi bir puan şartı aranmamaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları yoktur. Lise Mezunu olmak yeterlidir.

 

Ukraynada Tıp Eğitimi

 

Ukrayna’da tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettikleri setinasyonlardan biri olan Ukrayna aynı zamanda günümüz koşullarında en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir. Odessa, Kiev ve Harkov  Ukrayna’nın en önemli eğitim şehirleridir. Tıp için lisans eğitimi 6 yıldır. Ukrayna’da bir öğrencinin, konaklama ve sosyal giderleri için aylık yaklaşık 400 dolar civarında masrafı olmaktadır.

Kimler Ukraynada Tıp eğitimi almak için uygundur?

 

Yurtdışında Tıp, diş hekimliği ya da eczacılık gibi bölümleri okumaya karar vermeden önce mutlaka kendinizi ve yeterliliklerinizi doğru biçimde değerlendirmelisiniz. Üniversiteye girmek değil, bitirip mezun olabilmek önemlidir.

Anadolu Yurtdışı Eğitim danışmanları sizin hakkınızda detaylı bir analiz yaparak, hangi üniversite ve bölümler için uygun olduğunuz ve nasıl başarılı olabileceğiniz hakkında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu danışmanlık hizmetini almadan karar vermemelisiniz.

Ukrayna Eğitim’ne Ne zaman Başvurmalıyım?

Ukraynada Tıp, Eczacılık, Diş hekimliği ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü  için tüm dünyadan yoğun talep olması ve üniversitelerin tıp fakültelerinde oldukça sınırlı kontenjan olduğundan kararınızı hızlı biçimde vermeli ve size en uygun üniversiteye başvurunuzu zaman geçirmeden yapmalısınız.

Ukrayna'da Eğitimsi Tıp Fakültesi

 

Ukrayna'da Eğitimsi Tıp , Diş Hekimliği, Eczacılık ve Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümlerini okumaksa, Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile ideallerinize çok yakınsınız. Ukraynada sınavsız, YÖK tanınırlığı olan bir üniversite eğitimi alabilir,  eylül ayında üniversiteli olabilirsiniz!

 

Lise diplomanızla kayıt olup, YÖK tanınırlığı olan bir üniversitede eğitim alarak idealinize ulaşmak sizin elinizde. İhtiyacınız olan tüm desteği biz size veriyoruz! Dilerseniz hemen işlemlerinize başlayarak Eylül ayında Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık , Fizyoterapi ve Halk Sağlığı bölümlerinde eğitime başlayabilirsiniz.

 

Ukrayna'da Eğitimsi’nde Eğitim Aldığınızda Avantajlarınız nelerdir?

  1. İdeallerinize ulaşmak sizin elinize olacak. Sınav engelleri yüzünden istemediğiniz bir hayatı yaşamak zorunda değilsiniz.
  2. Uluslararası bir ortamda eğitim alıp, yaşayacak, İngilizcenin yanı sıra Rusça aktif olarak kullanacaksınız.
  3. Şu andaki ile aynı hatta daha az para harcayarak Ukraynada eğitim almış olacaksınız.

 

Ukrayna'da Eğitimsi Tıp Fakültesi Ücretleri

Ukrayna Eğitim’nde Tıp fakültesi üniversiteden üniversiteye ve eğitim kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ukrayna üniversitesi tıp fakültesi ücretleri  sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Denklik

 

Ukrayna Eğitim Denklik, Üniveristeler YÖK tarafından tanınmaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi’de aynı şekilde YÖK’ün tanıdığı fakülteler listesindedir.

 

Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları

 

Ukrayna Tıp Fakültesi’ne kayıt olmak için herhangi bir puan şartı aranmamaktadır. Ukrayna Tıp Fakültesi Puanları yoktur. Lise Mezunu olmak yeterlidir.

 

Ukraynada Tıp Eğitimi

Ukrayna’da tıp, diş hekimliği, eczacılık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettikleri setinasyonlardan biri olan Ukrayna aynı zamanda günümüz koşullarında en aktif ve hızla gelişen ülkelerinden biridir.

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş